Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su 0:0 protiv Šahtjora u poslednjem meču na pripremama u Turskoj.

Crveno-beli su tako pripreme završili sa tri pobede i jednim nerešenim ishodom.

Pobedili su Šljonsk, Ufu i Akademiju Pandev, a uz remi sa Šahtjorom, pripreme su završili bez primljenog gola.

Zvezda je u prvih 20 minuta imala tri dobre prilike. Mirko Ivanić je iz jednog pokušaja pogodio prečku.

Borjan je u 30. minutu imao sjajnu odbranu, kada je pripretio Tete, a do kraja poluvremena se istakao sa još dve odbrane.

Blistao je i Pjatov na drugoj strani, pošto je odbranio udarac Milunovića za vođstvo na isteku prvog dela igre.

Drugo poluvreme nije bilo zanimljivo kao prvo i videli smo po jednu priliku sa obe strane.

Mladi Trubin, koji je zamenio Pjatova, odbranio je dobar šut Falčinelija, dok je Borjan odlično reagovao kod udarca Solomona.