Ultrasi Bajerna izazvali haos i prekid meča: Bavarci “šesticom” demolirali Hofenhajm (VIDEO)

0
FK Bajern Minehn

Fudbaleri Bajerna iz Minehna savladali su na gostovanju Hofenhajm sa 6:0 u 24. kolu Bundeslige koje je obeležio ispad navijača Bavaraca.

Od samog starta meča, pogađali su Gnabri, Kimih, mladi Zirki, Kutinjo im se pridružio u finišu prvog poluvremena i domaćin je na odmor otišao razmišljajući samo koliko će golova da primi do kraja.

Na kraju se ispostavilo još dva, Kutinjo se još jednom upisao u strelce, a onda i Gorecka.

Ipak, sjajna partija Bavaraca ostala je u senci incidenta u finišu kada su gostujući navijači vređali vlasnika Hofenhajma Ditmara Hopana i razviji skandalozan transparent “Ku**in sine”.

Utakmica je prekinuta na 10 minuta, igrači su otišli u svlačionicu, ali su se vratili kasnije i na kraju odradili posao do kraja.

U ostalim mečevima Borusija je u Dortmundu bila bolja od Frajburga 1:0 novim golom Džejdona Sanča, imenjak iz Menhengladbaha je slavio u Augsburgu 3:2, a Majnc je pobedio Padeborn 2:0.