Fudbaleri Zvezde na svom stadionu dočekuju ekipu TSC Bačka Topola u 14. kolu Linglong Superlige Srbije.

90+3 – KRAJ MEČA!

89. minut – Filipović odbranio šut Gajića

81. minut – Šinković umesto Lukića na terenu (TSC)

78. minut – GOL! Veljko Simić se upisuje u listu strelaca. Žander se u neku ruku iskupio za autogol, pošto je upisao asistenciju

74. minut – umesto Gobeljića, na terenu je Milan Gajić

71. minut – Filipović odbranio šut Marina

69. minut – izlazi Tomane, šansu dobija Milan Pavkov

64. minut – AUTOGOL! Žander je pogrešio i poslao loptu iza mreže golmana svog tima

55. minut – izlazi Vukanović, umesto njega ušao je Veljko Simić

50. minut – blokirali su igrači TSC-a šut Vukanovića

47. minut – Zvezda kontroliše tempo na startu drugog dela

Poluvreme

44. minut – AUTOGOL! Grabež je pokušao da spreči napad, međutim na šut Vukanovića lopta se obila o njegovu nogu što dovodi domaći tim do uvećanog vođstva

38. minut – Grabež dobija žuti karton (TSC)

27. minut – Ben šutira preko gol

25. minut – pokušavaju gostujući fudbaleri da izjednače, ali ništa od tog napada

18. minut – Zvezda kontroliše igru

12. minut – GOL! Tomane strelac za Zvezdu. Skok Tomanea na centaršut Marina

10. minut – lepa akcija Bena i Vukanovića, ali je ipak Filipović prvi stigao do lopte

3. minut – inicijativu odmah pokazuju crveno-beli

Prvi napad imali su izabranici Vladana Milojevića.

Meč je počeo …

Treneri oba tima odlučili su se za sledeći sastav:

Crvena zvezda: Popović, Gobeljić, Degenek, Milunović, Žander, Petrović, Vulić, Ben, Marin, Vukanović, Tomane

TSC: Filipović, Varga, Skopljak, Grabež, Babić, Tomanović, Tumbasević, Milićević, Duronjić, Lukić, Silađi

Sudija je Jovan Šegrt.

Izabranici Vladana Milojevića nalaze se na prvom mestu sa 33 boda, dok je TSC posle furioznog starta ušao u nešto slabiji ritam i trenutno je peti na tabeli.