Fofana se raspucao protiv Lavova, Partizan pobedio Železnik sa 4:1

0

Trener Partizana Marko Nikolić

Utakmica je bila zatvorena za javnost, pa o samoj utakmici nemamo mnogo šta da kažemo. Osim da je Fofani trebalo svega 54 sekunde da načne goste, već u 12. minutu Nikola Ninković je sa penala duplirao prednost, a u 14. je Fofana još jednom pogodio, pa su crno-beli na poluvreme otišli sa prednošću od 3:0.

U nastavku je srpski vicešampion stao, pa je Železnik preko Gligorijevića uspeo da u 63. minutu postigne utešni gol, da bi konačnih 4:1 u 83. postavio Šaponjić, koji je igrao samo drugo poluvreme.

Partizan je igrao u sastavu: Živković (Kljajić od 46′, Živković od 65′), Pauljević, Ostojić, Ilić Branko, Petrović, Marković (Bogosavac od 61′), Gulan, Luka (Stevanović od 61′), Grbić (Lukić od 28′), Fofana, Ninković (Šaponjić od 46′).