Posle tri meseca pauze zbog pandemije korona virusa, ponovo se igra fudbal u Italiji, a Juventus je u revanšu protiv Milana večeras izborio plasman u finale Kupa.

Utakmica je završena bez golova, a Juventus ide dalje zahvaljujući remiju u Milanu 1:1.

Kristijano Ronaldo promašio je penal u 16. minutu, a samo minut kasnije Milan je ostao sa 10 fudbalera nakon isključenja Anta Rebića.

Imao je Milan nekoliko prilika, nije baš da je bio totalno u defanzivi, ali je Juventus bio bolji rival u prvom meču odigranom posle koronavirusa i normalno pred praznim tribinama.

Prosto je neverovatno šta je sve branio golman Luiđi Donaruma, po nekoliko udaraca Ronalda, Daglasa Koste….

Na kraju meč bez golova, ali ne može da se kaže da nije bio zanimljiv.

Juventus će u finalu igrati protiv pobednika drugog polufinala između Napolija i Intera.