LE: Juventus trijumfovao u Amsterdamu

0

Utišao "Amsterdam arenu" – Amauri

Pobedu torinskom klubu doneo je Amauri golovima u 32. i 58. minutu. Kod domaćih u listu strelaca upisao se srpski reprezentativac Miralem Sulejmani u 17. minutu.

Tvente je golom Jansena u 39. minutu pobedio Verder 1:0. Lil je na svom terenu nadigrao Fenerbahče 2:1. Pogotke za domaći tim postigli su Balmont u trećem i Frau u 52. Jedini strelac za goste bio je Vederson u petom minutu.

Klub Briž je u Belgiji golom Kouemahe u 56. minutu savladao Valensiju 1:0, dok je Standard u Liježu posle preokreta pobedio Salcburg 3:2. Dva gola za domaće postigao je Vitsel u 66. i 82. minutu, dok je jedan pogodak dao De Kamargo u 80. Kod gostiju u listu strelaca upisao se Janko u 4. i 45. minutu.

Viljareal i Volfsburg igrali su bez pobednika, 2:2. Golove za Špance postigli su Sena u 43. i Ruben u 86. minutu, dok je oba gola za Volfsburg dao Grafite u 66. i 84. minutu iz penala.

Fudbaleri Liverpula pobedili su na svom terenu rumunsku Unireu rezultatom 1:0, a jedini gol na utakmici postigao je N’Gog u 81. minutu.

Marsej je u gostima nadigrao Kopenhagen 3:1. Golove za Marsej dali su Niang u 73, Ben Arfa u 85. i Kabore u 90. Jedini gol za domaće postigao je Gronkjer u 80. minutu.

Hamburger je golom Jansena u 26. minutu iz penala pobedio PSV 1:0, dok je Panatinaikos pobedio Romu 3:2. Kod domaćih, u listu strelaca upisali su se Salpingidis u 67, Kristodulopulos u 85. i Sise u 89. Golove za Romu postigli su Vučinić u 29. i Pizaro u 85. iz penala.

Atletiko i Galatasaraj igrali su bez pobednika 1:1, kao i Bilbao sa Anderlehtom. Isti rezultat je bio i na meču Herte i Benfike.

Fulam je pobedio aktuelnog pobednika Lige Evrope Šahtjor sa 2:1, golovima Gere u trećem i Zamore u 64. minutu, a gol za goste postigao je Adrijano u 32. minutu.