FK Lester

Fudbaleri Lestera savladali su na svom terenu Njukasl sa 4:0 u meču 16. kola Premijer lige. U prvom meču dana Barni i Vest Hem odigrali su nerešeno, bez golova.

Lester se sa 22 sakupljena boda nalazi na osmoj poziciji na tabeli. Njukasl je ostao prikovan za dno sa samo deset bodova, koliko imai poslednjeplasirani Norič.

Lester je poveo u 38. minutu, siguran sa bele tačke bio je Tilemans. To je ujedno bio i rezultat prvog dela igre.

U 57. minutu na semavoru je stajalo 2:0, strelac je bio Daka. Svoj drugi gol na meču a atreći za svoju ekipu Tilemans je postigao u 81. Konačan rezultat postavio je Madison u 85. minutu.

Fudbaleri Barnlija i Vest Hema odigrali su nerešeno u utakmici bez mnogo prilika i šansi i sa jedne i sa druge strane.