Liverpul nastavio posrtanje

0

Fudbaleri Birmingema i Liverpula igrali su danas bez pobednika, 1:1 u meču 33. kola engleske Premijer lige. Gosti su poveli golom kapitena Stivena Džerarda u 46. minutu, a izjednačio je Ridžvel u 56.

Fulam je na svom terenu pobedio Vigan 2:1. Pogotke za domaći tim dali su Okaka u 47. i Hangeland u 58. minutu, a jedini gol za goste postigao je Skotland u 34.

Fudbaleri Evertona i Vest Hema odigrali su danas na "Gudison parku" bez pobednika, 2:2. Domaći su poveli u 24. minutu pogotkom Biljaletdinova. Gosti nisu iskoristili jedanaesterac u 37. minutu, pošto Mido nije bio precizan sa 11 metara. Vest Hem je izjednačio u 60. minutu pogotkom Koste. Everton je poveo 2:1 u 85. minutu golom Jakubua, ali je Ilan izjednačio samo dva minuta kasnije.

Prvo mesto na tabeli sa 74 boda drži ekipa Čelsija, koja je posle trijumfa u subotnjem derbiju protiv Mančester junajteda sa 2:1, napravila dva boda prednosti u odnosu na "đavole". Arsenal je posle pobede nad Vulvsima 1:0, na trećoj poziciji sa 71 poenom, a četvrti je Mančester siti sa 59 poena.

Za četvrtu poziciju i Ligu šampiona bore se još Totenhem, koji je na petom mestu sa 58 poena, Liverpul na šestoj poziciji sa 55 bodova i Aston Vila koja ima 54 boda.