Milivojević iskoristio i deveti penal uzastopce (VIDEO)

0
twitter.com/CPFC
Milivojević posle penala na meču s Hadersfildom

Kristal palas na svom terenu slomio otpor poslednjeg Hadersfilda tek pošto ga je naš igrač doveo u vođstvo s bele tačke u utakmici 32. kola Premijer lige.

Luka Milivojević je savladao golmana gostiju u 76. minutu. Od kako mu je Džordan Pikford obranio prvi penal u ovoj sezoni, kada je Everton potkraj oktobra na svom Gudisonu pobedio s 2:0, naš igrač je neumoljiv s bele tačke.

Od dolaska na Ostrvo iz Olimpijakosa u zimu 2017. iz penala je bio uspešan u Premijer ligi 16 puta od 18 udaraca.

Kapiten opet obradovao navijače iz penala

Kristal palas je pobedio s 2:0. Drugi pogodak dao je holandski levi bek Patrik van Anholt u 88. minutu.

Tako je Hadersfild izgubio i matematičke šanse da ostane u najboljem društvu. U istoriji Premijer lige je drugi tim za koji je jasno da ispada i pre 1. aprila. To se Derbiju desilo u sezoni 2007/08.