MK: Kolšrajber deklasirao Mareja

0

Ne pamti se kada je poslednji put Marej izgubio meč za svega sat vremena, čak ni u duelima protiv Rodžera Federera i Rafaela Nadala.

Danas je Britanac delovao potpuno nemoćno i bezvoljno i u dva seta nije imao nijednu brejk šansu. Posle lako izgubljenog prvog seta Marej je dobio prvi gem u drugom setu i činilo se da će konačno početi da igra, ali tada je potpuno stao i omogućio Kolšrajberu da ga deklasira.

"Nisam igrao dobro. Teren mi u poslednjih nekoliko godina nije izgledao tako mali", rekao je Marej.

Za raliku od Mareja, drugi nosilac Nadal lako je završio posao protiv Holanđanina Tema de Bakera, koji je u glavni žreb ušao kroz kvalifikacije.

Za svega 59 minuta Španac je protivniku prepustio samo jedan gem, bilo je 6:1, 6:0, i tako potvrdio da je potpuno spreman za seriju turnira na šljaci.