Nema spavanja: Detaljan raspored srpskih sportista u Tokiju

EPA/Maurizio Brambatti
Ivana Španović

Olimpijske igre traju od 23. jula do 8. avgusta, Srbija će imati 86 asova u 15 sportova i želju da se vrate iz Tokija sa što više medalja.

Donosi vam detaljan raspored i satnicu svih nastupa srpskih sportista u Tokiju iz dana u dan.

Termini su takvi da spavanja baš i neće biti, jer je vremenska razlika u odnosu na Tokio sedam sati (ispred nas), ali to ne može da bude problem jer su Igre jednom u četiri godine (ovaj put posle pet godina).

Zato, svim srcem uz naše šampione i neka iz Japana donesu što više medalja. Možda neka bude već drugog dana, možda ih ukupno bude 10 ili više…

PETAK, 23. JUL

VESLANJE

Jovana Arsić (singl), kvalifikacije 3.20

Bonus: Otvaranje Olimpijskih igara 13.00

SUBOTA, 24. JUL

STRELJAŠTVO

Andrea Arsović i Sanja Vukašinović (vazdušna puška, 10m), kvalifikacije i finale, od 1.30 do 4.45

Damir Mikec (pištolj, 10m), kvalifikacije i finale, od 6.00 do 9.30

STONI TENIS

Žolt Pete i Dimitrije Levajac (singl), kvalifikacije, od 02.00 do 4.15; 1. kolo od 7.15 do 15.30

VESLANJE

Miloš Vasić i Martin Mačković, 3.20-3.50

TENIS

Novak Đoković, 1. kolo, ne pre 8.30; Miomir Kecmanović, 1. kolo, od 04.00 do 13.00

Nina Stojanović i Ivana Jorović, 1. kolo, od 04.00 do 13.00

Nina Stojanović/Aleksandra Krunić (dubl), 1. kolo, od 04.00 do 13.00

PLIVANJE

Anja Crevar (400m mešovito) 13.30

Čaba Silađi (100m prsno) 13.55

TEKVONDO

Tijana Bogdanović (do 49kg), uvodne borbe i finale, od 03.00 do 15.20

DŽUDO

Milica Nikolić (do 48kg), od 04.00 do 12.40

BASKET 3×3

Srbija – Kina 05.00, Srbija – Holandija 08.25

NEDELJA, 25. JUL

VESLANJE

Jovana Arsić (singl), polufinale i finale (potencijalno), 02.20-02.40

Miloš Vasić i Martin Mačković, (repasaž, ako treba), 02.40-02.50

TENIS

Novak Đoković, Miomir Kecmanović, 1. kolo, od 04.00 do 13.00

Nina Stojanović i Ivana Jorović, 1. kolo, od 04.00 do 13.00

Nina Stojanović/Aleksandra Krunić (dubl), 1. kolo, od 04.00 do 13.00

PLIVANJE

Čaba Silađi (100m prsno), polufinale (potencijalno), od 04.30 do 04.45

Velimir Stjepanović (200m slobodno), kvalifikacije, 12.22

Muška štafeta (4x100m slobodno), kvalifikacije, 14.10

Anja Crevar (400m mešovito), finale (potencijalno), od 04.10 do 05.05

STONI TENIS

Žolt Pete i Dimitrije Levajac (singl), 2. runda, od 07.00 do 10.45

ODBOJKAŠICE

Srbija – Dominikana, 1. kolo, 07.20

VATERPOLO

Srbija – Španija, 1. kolo, 11.20

STRELJAŠTVO

Zorana Arunović (10m pištolj), kvalifikacije i finale, od 02.00 do 05.15

Jasmina Milovanović, (10m pištolj), kvalifikacije i finale, od 02.00 do 05.15

Milutin Stefanović (10m puška), kvalifikacije i finale, od 06.00 do 09.30

Milenko Sebić (10m puška), kvalifikacije i finale, od 06.00 do 09.30

BASKET 3×3

Srbija – Poljska 07.00, Srbija – Belgija 08.25

BOKS

Nina Radovanović (48-51kg), od 04.00 do 13.20

PONEDELJAK, 26. JUL

VESLANJE

Jovana Arsić (singl skul), četvrtfinale 02.00-02.40

PLIVANJE

Velimir Stjepanović (200m slobodno), polufinale (potencijalno), 03.35-03.50

Čaba Silađi (100m prsno), finale (potencijalno), 04.10-04.55

Anja Crevar (200m mešovito), kvalifikacije, od 12.00 do 14.30

Muška štafeta (4x100m slobodno), finale (potencijalno), 05.05-05.40

TENIS

Novak Đoković, Miomir Kecmanović, 2. kolo, od 04.00 do 13.00

Nina Stojanović i Ivana Jorović, 2. kolo, od 04.00 do 13.00

Nina Stojanović/Aleksandra Krunić (dubl), 2. kolo, od 04.00 do 13.00

KOŠARKAŠICE

Srbija – Kanada, 1. kolo, 10.20

STONI TENIS

Žolt Pete i Dimitrije Levajac (singl), 2. i 3. runda, od 03.00 do 10.30

DŽUDO

Marica Perišić (do 57kg), od 04.00 do 12.40

BASKET 3×3

Srbija – Japan 07.00, Srbija – Letonija 08.25

UTORAK, 27. JUL

VESLANJE

Jovana Arsić (singl skul), polufinale (potencijalno), 01.50-02.10

Miloš Vasić i Martin Mačković, polufinale (potencijalno), 03.30-03.50

TENIS

Novak Đoković, Miomir Kecmanović, 2. kolo, od 04.00 do 13.00

Nina Stojanović i Ivana Jorović, 3. kolo, od 04.00 do 13.00

Nina Stojanović/Aleksandra Krunić (dubl), 2. kolo/četvrtfinale, od 04.00 do 13.00

PLIVANJE

Anja Crevar (200m mešovito), polufinale (potencijalno), 04.58-05.12

Andrej Barna (100m slobodno), kvalifikacije, 12.02

Vuk Čelić (800m slobodno), kvalifikacije, 13.37

VATERPOLO

Srbija – Kazahstan, 07.00

ODBOJKAŠICE

Srbija – Japan, 07.20

STRELJAŠTVO

Arunović/Mikec (10m pištolj miks), kvalifikacije i finale, od 02.00 do 05.15

Arsović/Sebić (10m puška miks), kvalifikacije i finale, od 06.15 do 09.30

Vukašinović/Stefanović (10m puška miks), kvalifikacije i finale, od 06.15 do 09.30

STONI TENIS

Žolt Pete i Dimitrije Levajac (singl), 3. runda i osmina finala, od 03.00 do 15.30

TEKVONDO

Milica Mandić (do 67kg), od 03.00 do 15.20

DŽUDO

Anja Obradović (do 63kg), od 04.00 do 12.40

BASKET 3×3

Srbija – Rusija, 11.00; četvrtfinale od 14.00 do 15.20

SREDA, 28. JUL

PLIVANJE

Andrej Barna (100m slobodno), polufinale (potencijalno), 03.30-03.41

Anja Crevar (200m mešovito), finale (potencijalno), 04.46-05.26

VESLANJE

Jovana Arsić (singl skul), polufinale (potencijalno), 03.55-04.20

TENIS

Novak Đoković, Miomir Kecmanović, 3. kolo, od 04.00 do 13.00

Nina Stojanović i Ivana Jorović, četvrtfinale, od 04.00 do 13.00

Nina Stojanović/Aleksandra Krunić (dubl), četvrtfinale, od 04.00 do 13.00

Đoković/Stojanović (miks dubl), četvrtfinale, od 04.00 do 13.00

DŽUDO

Nemanja Majdov (do 90kg), od 04.00 do 12.50

STONI TENIS

Žolt Pete i Dimitrije Levajac (singl), četvrtfinale (potencijalno), od 03.00 do 15.00

BASKET 3×3

Polufinale, 3. mesto i finale, od 10.30 do 15.25

ČETVRTAK, 29. JUL

STRELJAŠTVO

Zorana Arunović (25m pištolj), od 02.00 do 05.45

Jasmina Milovanović (25m pištolj), od 02.00 do 05.45

TENIS

Novak Đoković, Miomir Kecmanović, četvrtfinale, od 04.00 do 13.00

Nina Stojanović i Ivana Jorović, polufinale, od 04.00 do 13.00

Nina Stojanović/Aleksandra Krunić (dubl), polufinale, od 04.00 do 13.00

Đoković/Stojanović (miks dubl), četvrtfinale, od 04.00 do 13.00

ODBOJKAŠICE

Srbija – Kenija 07.20

STONI TENIS

Žolt Pete i Dimitrije Levajac (singl), polufinale (potencijalno), od 08.00 do 10.00

KOŠARKAŠICE

Srbija – Španija 10.20

VATERPOLO

Srbija – Australija 12.50

VESLANJE

Jovana Arsić (singl skul), finale (potencijalno), od 01.40 do 04.40

Miloš Vasić i Martin Mačković, finale (potencijalno), 02.15-02.45

PLIVANJE

Vuk Čelić (800m slobodno), finale (potencijalno), od 03.30 do 04.30

Andrej Barna (100m slobodno), finale (potencijalno), od 04.35 do 06.00

DŽUDO

Aleksandar Kukolj (do 100kg), od 04.00 do 12.50

BOKS

Nina Radovanović (48-51kg), od 06.05 do 13.10

PETAK, 30. JUL

TENIS

Novak Đoković, Miomir Kecmanović, polufinale, od 05.00 do 13.00

Đoković/Stojanović (miks dubl), polufinale, od 05.00 do 13.00

VESLANJE

Jovana Arsić (singl skul), finale (potencijalno), od 01.45 do 03.05

STRELJAŠTVO

Zorana Arunović (25m pištolj), brza paljba finale, od 02.00 do 08.00

Jasmina Milovanović (25m pištolj), brza paljba finale, od 02.00 do 08.00

PLIVANJE

Andrej Barna (50m slobodno), kvalifikacije, od 12.00 do 14.30

STONI TENIS

Žolt Pete i Dimitrije Levajac (singl), za 3. mesto i finale (potencijalno), od 13.00 do 15.00

SUBOTA, 31. JUL

PLIVANJE

Andrej Barna (50m slobodno), polufinale (potencijalno), 04.11-04.22

TENIS

Novak Đoković, Miomir Kecmanović, za 3. mesto (potencijalno), od 05.00 do 13.00

Nina Stojanović i Ivana Jorović, za 3. mesto i finale (potencijalno), od 05.00 do 13.00

Nina Stojanović/Aleksandra Krunić (dubl), za 3. mesto (potencijalno), od 05.00 do 13.00

Đoković/Stojanović (miks dubl), za 3. mesto (potencijalno), od 05.00 do 13.00

VATERPOLO

Srbija – Hrvatska 08.30

ODBOJKAŠICE

Srbija – Brazil 09.25

ATLETIKA

Dragana Tomašević (disk), kvalifikacije, od 02.30 do 04.50

STRELJAŠTVO

Andrea Arsović (50m trostav), od 05.00 do 10.10

Sanja Vukašinović (50m trostav), od 05.00 do 10.10

NEDELJA, 1. AVGUST

ATLETIKA

Ivana Španović (skok udalj), kvalifikacije, od 02.50 do 04.00

PLIVANJE

Andrej Barna (50m slobodno), finale (potencijalno), od 03.30 do 04.15

TENIS

Novak Đoković, Miomir Kecmanović, finale (potencijalno), od 05.00 do 13.00

Nina Stojanović i Ivana Jorović, za 3. mesto i finale (potencijalno), od 05.00 do 13.00

Nina Stojanović/Aleksandra Krunić (dubl), finale (potencijalno), od 05.00 do 13.00

Đoković/Stojanović (miks dubl), finale (potencijalno), od 05.00 do 13.00

KOŠARKAŠICE

Srbija – Južna Koreja 14.00

BOKS

Nina Radovanović (48-51kg), četvrtfinale (potencijalno) od 04.00 do 10.30

STONI TENIS

Jevtović/Levajac/Pete od 03.00 do 15.30

PONEDELJAK, 2. AVGUST

ODBOJKAŠICE

Srbija – Južna Koreja 02.00

VATERPOLO

Srbija – Crna Gora 07.00

ATLETIKA

Dragana Tomašević (disk), finale (potencijalno), od 13.00 do 14.10

KAJAK

Milica Novaković (K1 200m), kvalifikacije i četvrtfinale, od 02.30 do 05.10

Bojan Zdjelar (K1 1.000m), kvalifikacije i četvrtfinale, od 03.20 do 05.40

STONI TENIS

Jevtović/Levajac/Pete, četvrtfinale (potencijalno) od 03.00 do 15.30

STRELJAŠTVO

Milutin Stefanović (50m puška trostav), finale (potencijalno), od 04.30 do 11.00

Milenko Sebić (50m puška trostav), finale (potencijalno), od 04.30 do 11.00

RVANJE

Mihail Kadžaja (grčko-rimski do 97kg), osmina finala, četvrtfinale i polufinale, od 04.30 do 11.55

UTORAK, 3. AVGUST

ATLETIKA

Dragana Tomašević (disk), dodelja medalja (potencijalno), 03.30-03.40

Marija Vučenović (koplje), kvalifikacije, od 02.20 do 04.50

Ivana Španović (skok udalj), finale (potencijalno), od 03.50 do 12.10

Armin Sinančević (kugla), kvalifikacije, od 12.15 do 14.30

Asmir Kolašinac (kugla), kvalifikacije, od 12.15 do 14.30

KAJAK

Milica Novaković (K1 200m), polufinale i finale (potencijalno), od 02.30 do 05.15

Bojan Zdjelar (K1 1.000m), polufinale i finale (potencijalno), od 03.00 do 06.05

STONI TENIS

Jevtović/Levajac/Pete, četvrtfinale (potencijalno) od 03.00 do 10.30

RVANJE

Mihail Kadžaja (grčko-rimski do 97kg), repasaž, za bronzu, finale (potencijalno), od 04.00 do 14.45

Mate Nemeš (grčko-rimski do 67kg), osmina finala, četvrtfinale i polufinale, od 04.30 do 11.35

Zurab Datunašvili (grčko-rimski do 87kg), osmina finala, četvrtfinale i polufinale, od 04.30 do 11.55

SREDA, 4. AVGUST

KAJAK

Strahinja Stefanović (K1 200m), kvalifikacije i četvrtfinale, od 02.30 do 04.55

Bojan Zdjelar (K1 200m), kvalifikacije i četvrtfinale, od 02.30 do 04.55

Milica Novaković (K1 500m), kvalifikacije i četvrtfinale, od 02.15 do 04.25

ODBOJKAŠICE Srbija, četvrtfinale (potencijalno), od 02.00 do 16.30

KOŠARKAŠICE Srbija, četvrtfinale (potencijalno), od 03.00 do 16.00

RVANJE

Zurab Datunašvili (grčko-rimski do 87kg), repasaž, za bronzu, finale (potencijalno), od 04.00 do 14.45

Mate Nemeš (grčko-rimski do 67kg), repasaž, za bronzu, finale (potencijalno), od 04.00 do 13.45

Stevan Andrija Micić (slobodno do 57kg), osmina finala, četvrtfinale i polufinale, od 04.30 do 11.35

VATERPOLO Srbija četvrtfinale (potencijalno), od 07.00 do 14.10

BOKS

Nina Radovanović (48-51kg), polufinale (potencijalno) od 07.00 do 07.30

STONI TENIS

Jevtović/Levajac/Pete, polufinale (potencijalno) od 07.30 do 15.30

ČETVRTAK, 5. AVGUST

KAJAK

Strahinja Stefanović (K1 200m), polufinale i finale (potencijalno), od 02.30 do 05.05

Bojan Zdjelar (K1 200m), polufinale i finale (potencijalno), od 02.30 do 05.05

Milica Novaković (K1 500m), polufinale i finale (potencijalno), od 02.55 do 05.55

RVANJE

Stevan Andrija Micić (slobodno do 57kg), repasaž, za bronzu, finale (potencijalno), od 04.00 do 13.55

ATLETIKA

Armin Sinančević (kugla), finale (potencijalno), od 04.05 do 12.10

Asmir Kolašinac (kugla), finale (potencijalno), od 04.05 do 12.10

PETAK, 6. AVGUST

ATLETIKA

Marija Vučenović (koplje), finale (potencijalno), od 13.50 do 15.10

STONI TENIS

Jevtović/Levajac/Pete, finale (potencijalno) od 04.00 do 15.40

KARATE

Jovana Preković (do 61kg), od 05.20 do 14.30

ODBOJKAŠICE Srbija, polufinale (potencijalno), od 06.00 do 16.30

KOŠARKAŠICE Srbija, polufinale (potencijalno), od 06.40 do 15.00

VATERPOLO Srbija 5-8. mesta i polufinale (potencijalno), od 07.00 do 14.10

SUBOTA, 7. AVGUST

ATLETIKA

Marija Vučenović (koplje), dodela medalja (potencijalno), 13.25-13.35

BOKS

Nina Radovanović (48-51kg), finale (potencijalno) od 07.15 do 08.15

KOŠARKAŠICE Srbija, za 3. mesto (potencijalno), 09.00

NEDELJA, 8. AVGUST

ODBOJKAŠICE Srbija, za 3. mesto ili finale (potencijalno), 02.00 ili 06.30

VATERPOLO Srbija 5-8. mesta (02.30 ili 04.00), za 3. mesto (06.40) ili finale 09.30 (potencijalno)

KOŠARKAŠICE Srbija, finale (potencijalno), 04.30

POSTAVITE KOMENTAR

Upišite vaš komentar
Upišite vaše ime