Odoleli Barsi, poklekli pred Hetafeom

0

Trenutak kada Erero postiže pogodak

Jedini igrač koji je uspeo da zatrese mrežu protivnika bio je Mičel Erero u 25. minutu. Sarabija je sjajno poslao pas u prostor Jodi koji je zatim proigrao Mičela za, ispostavilo se, konačnih – 1:0.

Tim iz Andaluzije očajnički je pokušavao da se vrati u igru, a defanzivac Velington izgoreo je u tolikoj želji u drugom minutu nadoknade. Svakako da taj potez nije uticao na krajnji ishod meča, pošto je nekoliko trenutaka kasnije usledio kraj meča.

Fudbaleri Almerije pobedili su u gostima ekipu Deportivo La Korunje sa 1:0, u utakmici šestog kola španske Primere. Jedini gol na susretu postigao je Edgar Mendes u drugom minutu sudijske nadoknade vremena. Fudbaleri Real Sosijedada i Valensije igrali su danas u San Sebastijanu nerešeno 1:1, u utakmici šestog kola španske Primere.

Valensija je povela u 15. minutu preko Karlesa Đila, a izjednačio je Serhio Kanales u 36.