Javor je savladao TSC i naneo mu drugi poraz ove sezone posle preokreta – rezultatom 3:2 u Ivanjici.

Gosti su vodili posle prvih 45 minuta, a Javor je došao do preokreta golom Kuveljića u 60. i Maričića u 86. minutu, kad se desio sporni momenat.

Sporni detalj pogledajte na 2:55.

Linijski sudija Milan Minić nije reagovao kod pobedonosnog gola Javora, ali zato jesu igrači TSC-a, koji su bili ubeđeni da je pogodak trebalo da bude poništen zbog ofsajda.

Zbog ugla kamere na snimku sa zvaničnog sajta lige, zaista je teško proceniti da li je Maričić u trenutku dodavanja bio u ofsajdu.

Igrači tima iz Bačke Palanke su nasrnuli na pomoćnika, okružili ga, a situaciju je odmah pokušao da smiri neko iz stručnog štaba Javora, ko se nekako iskobeljao iz nezgodne situacije.