Ženska seniorska reprezentacija Srbije odigraće u znatno podmlađenom sastavu utakmice na turniru 15. grupe IV vikenda II Lige nacija 2019. Prvi meč u Tokiju seniorke Srbije će odigrati sutra (utorak, 11. jun) od 8.40 časova po našem vremenu protiv Tajlanda.

U 2. kolu, u sredu, 12. juna, rival Srbiji biće Japan od 12.10 časova po našem vremenu, a u poslednjem, 3. kolu, u četvrtak, 13. juna, Brazil od 8.40 časova po našem vremenu.

Sve utakmice iz Tokija direktno će prenositi TV Sport Klub 1.

 

SENIORKE – II LIGA NACIJA 2019. (21. maj –7. jul):

4. GRUPA – BEOGRAD (DVORANA „ALEKSANDAR NIKOLIĆ“):

1. KOLO – UTORAK, 21. MAJ:

SRBIJA – HOLANDIJA    3:0 (25:15, 25:22, 25:19)

TURSKA – KOREJA        3:0 (25:15, 28:26, 25:19)

2. KOLO – SREDA, 22. MAJ:

SRBIJA – KOREJA          3:1 (15:25, 25:18, 25:17, 25:14)

TURSKA – HOLANDIJA  3:1 (25:22, 25:14, 21:25, 25:15)

3. KOLO – ČETVRTAK, 23. MAJ:

SRBIJA – TURSKA         0:3 (19:25, 23:25, 20:25)

HOLANDIJA – KOREJA   3:0 (25:18, 25:21, 25:18)

TABELA:

1. TUR        3    3    0    9:1       9

2. SRB        3    2    1    6:4       6

3. NED        3    1    2    4:6       3

4. KOR       3    0    3    1:9       0

 

1. GRUPA – OPOLE, POLJSKA:

1. KOLO – UTORAK, 21. MAJ:

TAJLAND – NEMAČKA    3:0 (26:24, 25:19, 25:22)

ITALIJA – POLJSKA       3:2 (25:15, 25:22, 18:25, 21:25, 17:15)

2. KOLO – SREDA, 22. MAJ:

ITALIJA – TAJLAND       3:0 (25:13, 25:17, 26:24)

POLJSKA – NEMAČKA    3:1 (25:21, 23:25, 25:23, 26:24)

3. KOLO – ČETVRTAK, 23. MAJ:

ITALIJA – NEMAČKA      3:0 (25:19, 26:24, 27:25)

POLJSKA – TAJLAND     3:0 (25:20, 25:20, 25:13)

TABELA:

1. ITA         3    3    0    9:2       8

2. POL        3    2    1    8:4       7

3. THA        3    1    2    3:6       3

4. GER        3    0    3    1:9       0

 

2. GRUPA – RUSE, BUGARSKA:

1. KOLO – UTORAK, 21. MAJ:

SAD – BELGIJA       3:0 (25:23, 25:8, 25:22)

JAPAN – BUGARSKA      3:1 (25:23, 21:25, 25:19, 25:23)

2. KOLO – SREDA, 22. MAJ:

SAD – JAPAN    3:1 (25:21, 24:26, 25:21, 25:20)

BELGIJA – BUGARSKA   3:2 (19:25, 15:25, 25:22, 25:16, 15:13)

3. KOLO – ČETVRTAK, 23. MAJ:

BELGIJA – JAPAN          3:1 (22:25, 25:20, 25:23, 25:18)

SAD – BUGARSKA         3:0 (25:20, 25:16, 25:21)

TABELA:

1. USA        3    3    0    9:1       9

2. BEL         3    2    1    6:6       5

3. JPN         3    1    2    5:7       3

4. BUL        3    0    3    3:9       1

 

3. GRUPA – BRAZILIJA, BRAZIL:

1. KOLO – UTORAK, 21. MAJ:

DOMINIKANSKA REPUBLIKA – RUSIJA   3:1  (25:21, 22:25, 25:18, 28:26)

BRAZIL – KINA        3:0 (25:15, 25:21, 25:21)

2. KOLO – SREDA, 22. MAJ:

RUSIJA – KINA  3:1 (25:22, 16:25, 25:16, 25:23)

DOMINIKANSKA REPUBLIKA – BRAZIL         3:1 (25:22, 25:20, 22:25, 28:26)

3. KOLO – ČETVRTAK, 23. MAJ:

KINA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA      3:1 (16:25, 25:23, 25:23, 25:23)

BRAZIL – RUSIJA    3:0 (25:15, 25:17, 25:14)

TABELA:

1. BRA        3    2    1    7:3       6

2. DOM       3    2    1    7:5       6

3. CHN       3    1    2    4:7       3

4. RUS        3    1    2    4:7       3

 

II VIKEND (28 – 30. MAJ):

5. GRUPA – KONELJANO VENETO, ITALIJA:

1. KOLO – UTORAK, 28. MAJ:

SRBIJA – SAD         1:3 (25:23, 16:25, 15:25, 21:25)

ITALIJA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA  3:1 (25:18, 27:25, 18:25, 25:20)

2. KOLO – SREDA, 29. MAJ:

SRBIJA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA   3:1 (25:17, 18:25, 25:12, 25:19)

SAD – ITALIJA  3:2 (25:22, 17:25, 23:25, 25:19, 15:11)

3. KOLO – ČETVRTAK, 30. MAJ:

SRBIJA – ITALIJA          1:3 (27:25, 17:25, 25:27, 23:25)

DOMINIKANSKA REPUBLIKA – SAD       3:2 (25:10, 16:25, 25:19, 19:25, 15:11)

TABELA:

1. ITA         3    2    1    8:5       7

2. USA        3    2    1    8:6       6

3. SRB        3    1    2    5:7       3

4. DOM       3    1    2    5:8       2

 

6. GRUPA – ANKARA, TURSKA:

1. KOLO – UTORAK, 28. MAJ:

NEMAČKA – RUSIJA      3:0 (25:14, 25:21, 25:20)

JAPAN – TURSKA          3:0 (25:23, 25:22, 25:14)

2. KOLO – SREDA, 29. MAJ:

JAPAN – RUSIJA            3:1 (25:22, 23:25, 25:18, 26:24)

TURSKA – NEMAČKA     3:0 (25:21, 25:16, 25:15)

3. KOLO – ČETVRTAK, 30. MAJ:

JAPAN – NEMAČKA        3:0 (25:23, 25:19, 25:17)

TURSKA – RUSIJA         3:0 (25:19, 25:21, 25:20)

TABELA:

1. JPN         3    3    0    9:1       9

2. TUR        3    2    1    6:3       6

3. GER        3    1    2    3:6       3

4. RUS        3    0    3    1:9       0

 

7. GRUPA – MAKAO, KINA:

1. KOLO – UTORAK, 28. MAJ:

KOREJA – BELGIJA  3:0 (25:15, 25:17, 25:21)

KINA – TAJLAND     3:0 (25:21, 25:17, 25:9)

2. KOLO – SREDA, 29. MAJ:

TAJLAND – KOREJA       3:1 (25:21, 19:25, 25:19, 25:20)

KINA – BELGIJA      3:0 (25:16, 25:20, 25:14)

3. KOLO – ČETVRTAK, 30. MAJ:

BELGIJA – TAJLAND 3:0 (25:21, 25:22, 25:23)

KINA – KOREJA             3:0 (25:21, 25:12, 25:11)

TABELA:

1. CHN       3    3    0    9:0       9

2. KOR       3    1    2    4:6       3

3. BEL         3    1    2    3:6       3

4. THA        3    1    2    3:7       3

 

8. GRUPA – APELDORN, HOLANDIJA:

1. KOLO – UTORAK, 28. MAJ:

POLJSKA – BUGARSKA  3:1 (23:25, 25:21, 25:21, 25:17)

BRAZIL – HOLANDIJA    3:2 (21:25, 30:28, 25:20, 18:25, 15:11)

2. KOLO – SREDA, 29. MAJ:

POLJSKA – BRAZIL        3:2 (25:20, 25:22, 26:28, 18:25, 15:9)

HOLANDIJA – BUGARSKA          3:1 (22:25, 25:22, 25:20, 25:19)

3. KOLO – ČETVRTAK, 30. MAJ:

POLJSKA – HOLANDIJA 3:1 (25:13, 25:27, 25:20, 25:15)

BRAZIL – BUGARSKA    3:0 (25:18, 25:23, 25:18)

TABELA:

1. POL        3    3    0    9:4       8

2. BRA        3    2    1    8:5       6

3. NED        3    1    2    6:7       4

4. BUL        3    0    3    2:9       0

 

III VIKEND (4 – 6. JUN):

12. GRUPA – KORTRAJK, BELGIJA:

1. KOLO – UTORAK, 4. JUN:

SRBIJA – POLJSKA  3:0 (27:25, 25:21, 25:22)

BELGIJA – RUSIJA   3:0 (25:22, 25:20, 25:22)

2. KOLO – SREDA, 5. JUN:

SRBIJA – RUSIJA          3:1 (22:25, 25:18, 25:11, 25:22)

POLJSKA – BELGIJA 3:1 (25:22, 21:25, 25:18, 25:23)

3. KOLO – ČETVRTAK, 6. JUN:

SRBIJA – BELGIJA         0:3 (21:25, 21:25, 14:25)

POLJSKA – RUSIJA        3:2 (25:23, 24:26, 25:27, 25:20, 15:9)

TABELA:

1. BEL         3    2    1    7:3       6

2. SRB        3    2    1    6:4       6

3. POL        3    2    1    6:6       5

4. RUS        3    0    3    3:9       1

 

9. GRUPA – HONG KONG, KINA:

1. KOLO – UTORAK, 4. JUN:

ITALIJA – HOLANDIJA   3:1 (25:13, 22:25, 25:19, 25:16)

KINA – JAPAN               3:0 (27:25, 25:18, 25:21)

2. KOLO – SREDA, 5. JUN:

ITALIJA – JAPAN           3:0 (25:21, 25:16, 25:22)

KINA – HOLANDIJA       3:0 (25:16, 25:19, 25:19)

3. KOLO – ČETVRTAK, 6. JUN:

JAPAN – HOLANDIJA     3:0 (25:17, 25:17, 25:21)

KINA – ITALIJA             3:2 (18:25, 22:25, 25:23, 26:24, 15:13)

TABELA:

1. CHN       3    3    0    9:2       8

2. ITA         3    2    1    8:4       7

3. JPN         3    1    2    3:6       3

4. NED        3    0    3    1:9       0

 

10. GRUPA – LINKOLN (NEBRASKA), SAD:

1. KOLO – UTORAK, 4. JUN:

NEMAČKA – BRAZIL 3:2 (21:25, 31:29, 21:25, 25:20, 15:13)

SAD – KOREJA  3:1 (19:25, 25:15, 25:22, 25:18)

2. KOLO – SREDA, 5. JUN:

BRAZIL – KOREJA   3:0 (25:17, 25:16, 25:11)

SAD – NEMAČKA     3:0 (25:18, 25:22, 25:18)

3. KOLO – ČETVRTAK, 6. JUN:

NEMAČKA – KOREJA     3:0 (25:15, 25:22, 25:16)

BRAZIL – SAD   3:1 (25:19, 25:17, 22:25, 25:20)

TABELA:

1. BRA        3    2    1    8:4       7

2. USA        3    2    1    7:4       6

3. GER        3    2    1    6:5       5

4. KOR       3    0    3    1:9       0

 

11. GRUPA – BANGKOK, TAJLAND:

1. KOLO – UTORAK, 4. JUN:

TURSKA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA       3:1 (25:20, 25:21, 24:26, 25:18)

TAJLAND – BUGARSKA  3:1 (25:27, 25:20, 25:22, 25:22)

2. KOLO – SREDA, 5. JUN:

TURSKA – BUGARSKA   3:0 (25:14, 25:9, 25:23)

DOMINIKANSKA REPUBLIKA – TAJLAND      3:2 (31:29, 13:25, 30:28, 20:25, 16:14)

3. KOLO – ČETVRTAK, 6. JUN:

DOMINIKANSKA REPUBLIKA – BUGARSKA   3:1 (25:20, 25:21, 29:31, 25:20)

TURSKA – TAJLAND      3:0 (25:16, 25:18, 25:13)

TABELA:

1. TUR        3    3    0    9:1       9

2. DOM       3    2    1    7:6       5

3. THA        3    1    2    5:7       4

4. BUL        3    0    3    2:9       0

 

UKUPNA TABELA:

  1. TUR            9    8    1    24:5     24

  2. ITA             9    7    2    25:11   22

  3. USA            9    7    2    24:11   21

  4. CHN           9    7    2    22:9     20

  5. POL      9    7    2    23:14   20

  6. BRA            9    6    3    23:12   19

  7. JPN             9    5    4    17:14   15

  8. SRB            9    5    4    17:15   15

  9. BEL             9    5    4    16:15   14

10. DOM           9    5    4    19:19   13

11. THA            9    3    6    11:20   10

12. GER            9    3    6    10:20     8

13. NED            9    2    7    11:22     7

14. RUS            9    1    8      8:25     4

15. KOR            9    1    8      6:24     3

16. BUL            9    0    9      7:27     1

 

IV VIKEND (11 – 13. JUN):

15. GRUPA – TOKIO, JAPAN:

1. KOLO – UTORAK, 11. JUN:

SRBIJA – TAJLAND        15.40 (8.40)

JAPAN – BRAZIL            19.10 (12.10)

 

2. KOLO – SREDA, 12. JUN:

SRBIJA – JAPAN            19.10 (12.10)

BRAZIL – TAJLAND        15.40 (8.40)

 

3. KOLO – ČETVRTAK, 13. JUN:

SRBIJA – BRAZIL          15.40 (8.40)

JAPAN – TAJLAND         19.10 (12.10)

 

13. GRUPA – PERUĐA, ITALIJA:

1. KOLO – UTORAK, 11. JUN:

RUSIJA – KOREJA         17.00

ITALIJA – BUGARSKA    20.00

2. KOLO – SREDA, 12. JUN:

BUGARSKA – RUSIJA    17.00

ITALIJA – KOREJA         20.00

3. KOLO – ČETVRTAK, 13. JUN:

KOREJA – BUGARSKA   17.00

ITALIJA – RUSIJA          20.00

 

14. GRUPA – ŠTUTGART, NEMAČKA:

1. KOLO – UTORAK, 11. JUN:

BELGIJA – HOLANDIJA        17.30

NEMAČKA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA     20.30

2. KOLO – SREDA, 12. JUN:

HOLANDIJA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA  17.30

NEMAČKA – BELGIJA     20.30

3. KOLO – ČETVRTAK, 13. JUN:

BELGIJA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA       17.30

NEMAČKA – HOLANDIJA      20.30

 

16. GRUPA – ĐANGMEN, KINA:

1. KOLO – UTORAK, 11. JUN:

SAD – TURSKA       16.00 (10.00)

KINA – POLJSKA     20.00 (14.00)

2. KOLO – SREDA, 12. JUN:

SAD – POLJSKA      16.00 (10.00)

KINA – TURSKA      20.00 (14.00)

3. KOLO – ČETVRTAK, 13. JUN:

POLJSKA – TURSKA      16.00 (10.00)

KINA – SAD            20.00 (14.00)

 

V VIKEND (18 – 20. JUN):

18. GRUPA – NINGBO, KINA:

1. KOLO – UTORAK, 18. JUN:

SRBIJA – BUGARSKA     16.00 (10.00)

KINA – NEMAČKA          19.30 (13.30)

 

2. KOLO – SREDA, 19. JUN:

SRBIJA – NEMAČKA       16.00 (10.00)

KINA – BUGARSKA        19.30 (13.30)

 

3. KOLO – ČETVRTAK, 20. JUN:

SRBIJA – KINA                    19.30 (13.30)

NEMAČKA – BUGARSKA      16.00 (10.00)

 

17. GRUPA – ANKARA, TURSKA:

1. KOLO – UTORAK, 18. JUN:

BRAZIL – ITALIJA          16.00 (15.00)

TURSKA – BELGIJA       19.00 (18.00)

2. KOLO – SREDA, 19. JUN:

BRAZIL – BELGIJA         16.00 (15.00)

ITALIJA – TURSKA        19.00 (18.00)

3. KOLO – ČETVRTAK, 20. JUN:

BELGIJA – ITALIJA        16.00 (15.00)

TURSKA – BRAZIL         19.00 (18.00)

 

19. GRUPA – JEKATERINBRUG, RUSIJA:

1. KOLO – UTORAK, 18. JUN:

HOLANDIJA – TAJLAND       16.00 (13.00)

RUSIJA – SAD                     19.00 (16.00)

2. KOLO – SREDA, 19. JUN:

HOLANDIJA – SAD        16.00 (13.00)

RUSIJA – TAJLAND        19.00 (16.00)

3. KOLO – ČETVRTAK, 20. JUN:

SAD – TAJLAND            16.00 (13.00)

RUSIJA – HOLANDIJA    19.00 (16.00)

 

20. GRUPA – BORJEONG, KOREJA:

1. KOLO – UTORAK, 18. JUN:

JAPAN – POLJSKA         16.00 (9.00)

KOREJA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA        19.00 (12.00)

2. KOLO – SREDA, 19. JUN:

POLJSKA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA 16.00 (9.00)

KOREJA – JAPAN     19.00 (12.00)

3. KOLO – ČETVRTAK, 20. JUN:

JAPAN – DOMINIKANSKA REPUBLIKA    16.00 (9.00)

KOREJA – POLJSKA       19.00 (12.00)

 

Finalni turnir će se odigrati 3 – 7. jula u Nanđingu u Kini.

FINALNI TURNIR – NANĐING, KINA (3 – 7. JUL):

Pored Kine na Finalnom turniru će nastupiti i 5 najuspešnijih selekcija sa ukupne tabele posle 15 odigranih utakmica.

Ukoliko Kina bude među prvih 6 selekcija raspored grupa biće:

A GRUPA: Kina, 3. i 4. selekcija sa tabel

B GRUPA: 1, 2. i 5. selekcija sa tabele

Ukoliko Kina ne bude među prvih 6 selekcija, sastavi grupa će biti:

A GRUPA: 1, 4. i 5. selekcija sa tabele

B GRUPA: Kina, 2. i 3. selekcija sa tabele

Izvor:

Vestionline, OSS

POSTAVITE KOMENTAR

Upišite vaš komentar
Upišite vaše ime