Subotić strelac u ubedljivoj pobedi “milionera”

0

Subotić je savladao Fromlovica u 43. minutu za vođstvo "milionera" od 1:0. U 60. minutu prednost je duplirao Mario Egiman koji je postigao autogol, dok su do kraja meča Nelson Valdez i Kevin Groskrojc postigli golove za ubedljivu pobedu. Počasni gol za Hanover postigao je Kone u 81. minutu.

Junak dana u nemačkom šampionatu bio je brazilski napadač Kakau koji je postigao čak četiri gola u ubedljivoj pobedi Štutgarta nad Kelnom 5:1. On se na ovom gostovanju u strelce upisivao u 13, 31, 38. i 74. minutu. Peti gol za "švabe" postigao je Pavel Pogrebnjak u 70. minutu, dok je počasni gol za domaće delo Šorha u finišu prvog dela meča. Srpski internacionalac Zoran Tošić odigrao je celu utakmicu u debaklu "jarčeva".

Minhenski Bajern je odigrao samo 1:1 protiv Nirnberga u bavarskom derbiju, ali je i pored toga preuzeo prednost na tabeli, dok svoj meč u nedelju ne odigra lider Leverkuzen koji gostuje Vedreru. Tomas Miler je doveo Bajern u vođstvo u 38. minutu, ali je izjednačenje domaćima doneo Gindogan u 54. minutu.

Preostala dva susreta današnjeg programa završena su bez golova, Hamburg – Ajntraht i Majnc – Bohum.