Generalna proba Partizana uspela: Crno-beli bolji od Zemuna u Humskoj

0
FK Partizan

Fudbaleri Partizana pobedili su danas ekipu Zemuna 2:1 (2:0) u trening utakmici na stadionu u Humskoj.

Bila je ovo druga provera izabranika Sava Miloševića pred nastavak sezone, pošto su prošle subote igrali meč između sebe.

Partizan je poveo u 19. minutu golom Umara Sadika, a samo 180 sekudni kasnije Lazar Pavlović povisio je na 2:0, kada je šutem sa 25 metara savladao golmana Miloša Krunića.

Milošević je u nastavku promenio ceo tim, imali su crno-beli nekoliko prilika, ali je do gola stigao Zemun preko Veljka Kuzmanovića u 75. minutu.

Fudbaleri Partizana naredne subote u 27. kolu Superlige dočekaće Mladost iz Lučana.