Promo
Grb

Fudbaleri Ficroj Siti Srbije očigledno nisu uspeli da se oporave od poraza na domaćem terenu u prethodnom kolu, pa su i ovog vikenda napustili teren pognute glave.

Domaći Jaravil je slavio minimalnu pobedu golom pri kraju prvog poluvremena, a stručnom štabu Srbije na čelu sa sportskim direktorom Kovačevićem i trenerom Markovskim ostaje težak zadatak kako da izleče boljku zvanu neefikasnost.

Srbija poslednjih 180 minuta igre nije postigla pogodak i ima prosek manji od jednog gola po meču.

Sastav Srbije: Ranković, Milojević, Bejli, Triantafilopulos (N. Cicmil 70’), Meklin, Lakić, Dž. Papadimitriju, Miloš Ilić, Markovski (M. Papadimitriju 57’), Pavasović, S. Cicmil, Lojd (Bazile 26’), Mekmaster.

U utakmici rezervnih timova Srbija je pobedila sa 3:2, a sva tri gola postigao je Hadžinikolaidis.
U 9. kolu fudbaleri Ficroj igra ponovo u gostima, ovaj put protiv jedne od najjačih ekipa lige Brimbenk Staljonsa. Meč je na programu u subotu, 29. maja od 15.00 časova, na terenu Italija Sporting Klub u Sanšajnu.

PRVA LIGA VIKTORIJE (GRUPA SEVERO-ZAPAD)

Rezultati 9. kola: Esendon Rojals – Banjul Siti 3:1, Brimbenk – Klifton Hil 4:0, Korajo – Sidnam Park 0:1, Jaravil – Srbija 1:0, Kilor Park – Altona Siti 1:1, Vitlsi Junajted – Karolin Springs 0:0.

1. K. Springs 9 7 2 0 17:2 23
2. Brimbenk 9 6 2 1 12:4 20
3. Esendon R. 9 6 0 3 19:10 18
4. Sidnam P. 9 5 0 4 16:12 15
5. Jaravil 9 4 3 2 13:10 15
6. Klifton Hil 9 4 0 5 12:17 12
7. Altona S. 9 2 4 3 11:13 10
8. Kilor P. 9 3 1 5 10:16 10