Pobedili Real i Barsu, a izgubili od Valjekana!

0

Reuters

Karlos Vela nije se naigrao protiv Madriđana (Foto: Arhiva)

Jedini gol na meču, vredan tri boda, postigao je Manućo u 81. minutu. Rajo Valjekano je, posle 19 odigranih utakmica, na devetom mestu na tabeli Primere sa 23 osvojena boda, dok je Real Sosijedad 12. sa četiri boda manje.

Fudbaleri Valensije pobedili su na svom terenu Almeriju sa 3:2 u 19. kolu Primere. Za samo 33 minuta prvog poluvremena današnje utakmice viđena su čak četiri gola.

Domaća ekipa je povela u 11. minutu golom Danijela Paraha, ali je samo dva minuta kasnije izjednačenje Almeriji doneo Tomer Hemed. Novu prednost Valensiji doneo je Rodrigo u 28. minutu, ali je Hemed ponovo izjednačio rezultat, ovog puta u 33. minutu. Rezultat 2:2 bio je na snazi sve do 83. minuta, kada je Alvaro Negredo doneo pobedu Valensiji.