Fudbaleri Partizana boriće se za trofej Kupa Srbije pošto su u polufinalnom duelu pobedili Crvenu zvezdu sa 1:0. Sam meč obeležili su otvorena igra na obe strane, gol Natha posle dobrog dodavanja Sadika, produžetak od 12 minuta, ali i potez golmana Stojkovića iz prvog poluvremena.

Naime, u 45. minutu Stojković je faulirao Aleksu Vukanovića van kaznenog prostora i tako sprečio kontrnapad i veliku priliku crveno-belih koji su bili u naletu.

Bunili su se iz tabora Zvezde, tražili su crveni karton za Stojkovića, ali je Novak Simović kapitenu Partizana pokazao samo žuti karton.

Zvezda je posle tog slobodnog udarca sa 20-ak metara dobila još jedan, Ben je iz njega pogodio stativu, da bi Vukanoviću potom poništen gol zbog ofsajda.