Volfsburg namučio šampiona, Bajern nije oduševio

0

Slavlje igrača Bajerna posle vodećeg gola protiv Volfsburga

Domaćin je poveo pogotkom Tomasa Milera u 37. minutu, kada je Roben maestralno predriblao čuvara i omogućio nemačkom reprezentativcu 101. gol u dresu Bajerna. Na sledeći gol čekalo se do početka drugog poluvremena. Roben je krunisao odličnu akciju svojih saigrača i činilo se rešio pitanje pobednika.

Ipak, nekadašnji napadač Bavaraca Ivica Olić je samo pet minuta kasnije iz okreta, pogodio od prečku i uneo pometnju u tim sa "Alijanc arene". Žunior Malanda je imao kolosalnu prliku u 80. minutu, ali je sa samo dva metra promašio prazan gol.

Bajern je mogao do 3:1, da arbitar iz neobjašnjivih razloga nije poništio gol Sebastijana Rodea pet minuta pre kraja, jer mu se činilo da je Miler bio u ofsajdu i