Na “Premijer kupu” u Dohi “crno-beli” posle 1:1 u 90 minuta igre s moskovskom Lokomotivom uspešniji s bele tačke (4:2).

Lokomotiva, učesnik takmičenja po grupama u Ligi šampiona ove sezone, koja je prvi deo ruskog prvenstva završila na petom mestu s 11 bodova manje do vodećeg prvaka Zenita (njegov je gost u nastavku šampionata 29. februara), povela je u 30. minutu. Portugalac Eder se iskrao Partizanovoj odbrani da centaršut s desne strane sprovede u mrežu.

“Crno-beli” su izjednačili tri minuta zatim. Efektan pogodak levicom kad se izborio za šut postigao je Zoran Tošić.

Na penale su bila precizna sva četiri Partizanova izvođača: Marković, Zdjelar, Matić, Filip Stevanović. Golman Nemanja Stevanović odbranio je udarce u drugoj i trećoj seriji koji su išli u njegovu desnu stranu.

Trener Savo Milošević izveo je ovaj sastav: Stojković, Miletić, Ostojić, S. Pavlović, Urošević, Natho, Zdjelar, Tošić, Suma, Asano, Sadik. Igrali su i N. Stevanović, Marković, Vujačić, Šćekić, Matić, L. Pavlović, F. Stevanović.

“Crno-beli” igraju s još dva ruska prvoligaša. U utorak im je protivnik Rostov, a u petak moskovski Spartak.