Remi fudbalera Zvezde i Maribora, prvenac Ohija (VIDEO)

0
Printscreen: Youtube/Crvena zvezda
Ohi

Fudbaleri Crvene zvezde remizirali su danas protiv slovenačkog Maribora 1:1 (1:1) u prvoj utakmici na pripremama u Antaliji.

Maribor je poveo golom nekadašnjeg napadača crveno-belih Ognjena Mudrinskog u 18. minutu.

Kako je Milan Borjan sa selekcijom Kanade, kapiten na ovom meču je bio Aleksandar Katai koji se najviše i isticao na terenu, ali nije imao adekvatnu podršku od strane saigrača.

Ipak, Zvezdi je izjednačenje doneo novi napadač Ohi. Norvežaninu je sjajan pas sa svoje polovine uputio Nenad Krstičić, a Ohi je iskoristio šansu i zatresao mrežu rivala.

Zvezdin naredni rival, za tri dana, biće Lask.

Pripremna utakmica:
Crvena zvezda – Maribor 1:1(1:1)
Ohi 27 – Mudrinski 18

Zvezda: (I poluvreme) Popović, Gajić, Eraković, Pankov, Gobeljić, Stanić, Krstičić, Ivanić, Katai, Falho, Ohi
(II poluvreme) Gordić, Srnić, Živković, Pavkov, Bakajoko, Đurić, Sanogo, Radulović, Stanković, N. Mituljikić, Mustafa

Maribor: Jug, Alvir, Antolin, Makoumbou, Milec, Mitrović, Mudrinski, Silkošek, Šturm, Votson, Žugelj