Još jedan Fiorentinin povratak do 3:3

0
Tanjug/AP
Kjeza postiže gol protiv Atalante

Drugi put u tri dana tim iz Firence izbegao poraz na svom stadionu pošto je bio na ivici ponora.

Onomad je Fiorentina dostigla Interovo vođstvo s 3:1 u ligaškom meču, a i 0:2 protiv Atalante u prvoj utakmici polufinala italijanskog kupa.

Atalanta je ekspresno šokirala Artemio Franki, Gomes i Pašalić su u roku od dva minuta doneli gostima 2:0 posle 16 minuta igre.

Međutim, Fiorentina se vraća u meč već do poluvremena, pogocima Kjeze i Benasija.

Pola sata pre kraja Atalanta se vraća u vođstvo golom De Rona, ali u 79. minutu “viola” dolazi do novog egala pogotkom Murijela.

Srpski reprezentativac Nikola Milenković odigrao je ceo meč za Fiorentinu kao štoper.

Revanš u Bergamu je 24. aprila. Istog dana Milan dočekuje Lacio posle 0:0 u Rimu.