Serija A: Roma i Juve 5 od 5

0

Bomba sa 20 metara: Alesandro Florenci, strelac prvog gola za Romu

Gosti iz "grada ljubavi" držali su se do 75. minuta, kada ih je načeo Alesandro Florenzi, da bi u 86. minutu konačan rezultat postavio Destro. Kod "vučice" starter je bio Adem Ljajić, dok je kod gostiju od prvog minuta igrao bivši fudbaler Crvene zvezde Boško Janković. Obojica su zamenjena u drugom poluvremenu.

U drugom susretu petog kola Serija A, Juventus je slavio u Bergamu protiv Atalanta 3:0. Dvostruki strelac bio je Karlos Tevez, dok se u listu strelaca upisalo i letošnje pojačanje "stare dame" iz Reala Alvaro Morata. Možda bi rezultat bio drugačiji da je napadač domaće ekipe Denis, kod rezultat 0:1, iskoristio jedanesterac. Torinski gigant ni posle pet gola nije primio gol, a postigao je 10.