Bundes liga: Bajern surovo probudio Paderborn iz sna

0

Tomas Miler postiže gol Paderbornu

Šampion je kompletan posao praktično uradio već u prvih 15 minuta, kada su Bavarci imali dva gola prednosti, a u listu strelaca upisala su se oba nosioca igra Milionera iz prethodnih sezona. Mrežu Paderborna načeo je Gece u 8. minutu posle savršeno odigrane akcije.

Već šest minuta kasnije Levandovski je ispalio raketu, koju nikako nije mogao da ukroti Kruze, pa je rezultat na semaforu već bio 2:0.

Mogao je Bajern i mnogo ranije da dođe i do novog uvećanja prednosti, ali je treći pogodak na meču stigao tek u 78. minutu, posle ogromne gužve u kaznenom prostoru gostiju i lagane egzekucije Gecea.

Za kraj, tačku na ovaj susret stavio je Tomas Miler u 86. minutu, posle još jednog odličnog prodora Robena, za konačnih 4:0.

Utorak:

Bajern – Paderborn 4:0 (Gece 8, 78, Levandovski 14, Miler 86)

Hofenhajm – Frajburg 3:3 (Elijunusi 44, Rudi 63, Vestergard 90+3 – Franc 31, 33, Darida 75 penal)

Verder – Šalke 0:3 (Mejer 48, Nojštader 51, Barneta 85)

Ajntraht – Majnc 2:2 (Mejer 45+1, Seferović 82 – Hofman 41, Okazaki 45)